EVYAP HAKKINDA

Üstün kaliteli ürünler üretmemizin karşılığında aldığımız en değerli ödül, tüketicilerimizin markalarımıza duyduğu güven ve sadakattir.
Tüketicilerimizin güven ve sadakati en iyi ürünlerin üretimini gerektirir ve elde edilen kar yatırıma dönüştürülmelidir. Evyap’ta kalite her şeyden önce gelir. Bu nedenle üstün kaliteli ürünler üretebilmek için her koşulda en son teknoloji bulunup kullanılmalıdır.
En üstün kaliteli ürünler üretilip uygun fiyatla tüketiciye sunulmalıdır. Kurucumuz

EVYAP MARKALARIMIZ
Evyap

Markalarımız

Yaptığımız inovatif çalışmalar ve yatırımlar ile doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına özen gösterirken, güçlü AR-GE Merkezimiz sayesinde kişisel temizlik ve bakım odaklı tüketici ürünleri alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri gösteriyoruz. 3.000’den fazla çalışanımızla Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasındaki yerimizi korurken, dünyanın önde gelen firmaları için “kontratlı üretim” de yapıyoruz.

EVYAP KARİYER
Evyap

Evyap'ta Kariyer

Yaşamınıza ve işinize TUTKUYLA bağlıysanız Evyap sizin için doğru şirket!
Ailemize katılacak kişilerde aradığımız özellikler değişime açık, geleceği öngören, müşteri odaklı, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, sonuç odaklı, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak karakterde olmaları.

FORM DOLDUR
EVYAP TOPLUMA KATKI
Evyap

Topluma Katkı

Farklı şehirler ve koşullarda yaşayan birçok vatandaşımızın hayatına dokunuyoruz, içinden umut geçen ve mutluluk veren anlar paylaşıyoruz. Yardım etmeyi, destek olmayı, özellikle de çocuklara yönelik projeler geliştirmeyi çok seviyoruz. Paylaşmanın gücüne inanıyoruz. Mutlu ederek mutlu oluyoruz. Bu unutulmaz anları birlikte biriktirdiğimiz gönüllü arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

DAHA FAZLASI

Evyap Dünyası Dergi

Evyap Dünyası dergimizin 49'uncu sayısında siz değerli Evyaplıları selamlıyoruz.
2019'un ilk altı ayını geride bırakırken yılın ilk gününden itibaren geçen zamanda pek çok önemli gelişmeye tanıklık ettik. Operasyonel verimliliği merkezine alan ve ANKA ismini verdiğimiz proje söz konusu gelişmelerden biri oldu. Her yönüyle ANKA projesini ele aldığımız yeni sayımızda, ANKA çerçevesinde kurulan üç ekipten biri olan ve Evyap'ın farklı birimlerde görev alan çalışanlarımızdan olşan Yalım Üretim Ekibi'ne de konuk ettik. Dergimizde konuk ettiğimiz bir diğer bölüm ise Üretim Birimi oldu. Fabrika Direktörümüz Barış Korlu ile Tuzla Üretim Tesisleri'nde faaliyet gösteren dört temel üretim fonksiyonuna liderlik eden ismlere ayırdığımız bölümü ilgiyle okuyacağınızı umut ediyoruz.

DERGİYİ OKU DERGİYİ İNDİR