DOĞRUDAN DOKUNDUKLARIMIZ

 

Kutu kutu mutluluk dağıttık. Dağıttıkça mutlu olduk.

Tuzla Mevlana İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettik.

 


Kontratlı Üretim Ekibimizle Tuzla Orhanlı İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.

İnsan Kaynakları Ekibimiz, Kocaeli – İzmit Tavşantepe İlkokulu’nu ziyaret etti.

 Evyap Çalışanlarının insiyatifiyle hayata geçen ve 2010 yılından bu yana aralıksız devam köy okullarına yönelik faaliyetler halen devam ediyor.

Anadolu’nun farklı illerine bağlı köy okullarında eğitim gören küçük öğrencilerin ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanan giyecek, temizlik ve kırtasiye malzemeleri, yine bizzat Evyap’ın gönüllü çalışanları tarafından teslim ediliyor. Çocukların mutluluğuna tanık oldukça, Evyap’ın duyarlı ve gönüllü çalışanlarının yardım çalışmaları daha da hızlanıyor.

 


Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin’deki köy okullarından, 8-12 yaş aralığında toplam 24 küçük misafirimiz 3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Evyap’ın daveti üzerine öğretmenleriyle birlikte hayatlarında ilk kez uçağa binmenin heyecanını yaşayarak İstanbul’a geldi.Gönüllü olarak geziye eşlik eden Evyap çalışanlarıyla birlikte dolu dolu bir programın içinde buldular kendilerini… İlk gün Evyap’ın Tuzla Tesisleri’ne yaptıkları ziyarette üretimi gezdiler, farklı meslekler ile ilgili bilgi aldılar. 4 Mayıs, Cuma günü Kidzania’da eğlenceli saatler yaşadıktan sonra vapurla Avrupa Yakası’na geçip Vialand’da eğlenceye aldıkları yerden devam ettiler. Gezinin son gününde ise Viasea’deki Aquarium ziyaretinde bulundular.