İŞE ALIM

Yaşamınıza ve işinize TUTKUYLA bağlıysanız Evyap sizin için doğru şirket!

Ailemize katılacak kişilerde aradığımız özellikler değişime açık, geleceği öngören, müşteri odaklı, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, sonuç odaklı, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak karakterde olmaları.

Ailemize katılacak adayların sorunsuz bir işe alım süreci yaşamaları için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanmaktayız. Bu araçların seçilmesi, uygulanması ve yorumlanması süreçleri için de belirli standartlarımız var.

Örneğin, elimize ulaşan tüm başvuruları gizlilik prensipleri çerçevesinde Evyap İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydediyor ve 6 ay süreyle muhafaza ediyoruz.

  • BAŞVURU

    Süreç, görev tanımıyla ilgili kariyer siteleri üzerinde ilan açılmasıyla başlıyor. Ayrıca tüm ilanlarımıza web sitemizin “Ailemize Katılın” sekmesinden de ulaşabilirsiniz.

  • SEÇME VE YERLEŞTİRME

    Gelen başvurular arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda bir kısa liste oluşturuluyor ve bu listedeki kişiler ile detaylı yetkinlik bazlı mülakatlar gerçekleştiriliyor. Görüşmeler sonucu olumlu bulunan adaylara genel yetenek testi, İngilizce testi ve kişilik envanteri uyguluyoruz. Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans kontrolü ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapıyoruz.

  • TEKLİF VE ORYANTASYON

    Tüm süreçler sonucunda olumlu değerlendirilen aday veya adaylara iş teklifi yapılyoruz. Doğru adayın, doğru yere yerleştirilmesinden sonra şirket adaptasyonunun başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için ailemizin yeni üyesini Merkez Ofis, Tuzla Fabrika ve saha ziyaretlerini de içeren bir oryantasyon programına dahil ediyoruz.